Bauwer Step (Тепловер Стяжка П-400)

Теплоізоляційна стяжка для підлог Bauwer Step (Тепловер Стяжка П-400) має покращені тепло- і звукоізоляційні властивості. Вона призначена для застосування на горизонтальних поверхнях всередині приміщень. Дуже добре підходить для створення теплоізоляційних стяжок, вирівнювання з ефектом утеплення основи підлоги, підвищення звукоізоляційних характеристик будівельних конструкцій, створення теплоізоляційного прошарку в системах Тепла підлога,  а також для утеплення горищ та перекриттів. Теплоізоляційний розчин Step (Стяжка П-400) є  результатом застосування сухої суміші на основі цементного в’яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів – вермикуліту та перліту.

Завдяки своєму складу Step (Стяжка П-400) є безпечною для використання та економічно вигідною -  з  одного мішка 12 кг отримуємо не менше 35 літрів розчиненої суміші. Суттєво зменшує енергоємність будівельних конструкцій.

Step (Стяжка П-400)  є доступною і простою  в користування,  не потребує жодних додаткових наповнювачів  чи інструментів для укладання,  а також при покритті керамічною плиткою не потребує додаткового армування.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.