Bauwer M 700 (Тепловер Мурування)

Кладочна суміш Bauwer M 700 (Тепловер Мурування). Рекомендована для застосування із енергоефективними стіновими матеріалами (керамічні блоки, газобетонні блоки, облегшена цегла тощо). Може застосовуватися для зовнішніх та внутрішніх робіт.Bauwer M 700 (Тепловер Мурування) складається із цементного в’яжучого і природних наповнювачів – вермикуліту та перліту. Завдяки вмісту природних наповнювачів є екологічно чистим та безпечним у використанні продуктом.

Суха будівельна суміш Bauwer M 700 (Тепловер Мурування)  завдяки поєднання матеріалів, має  високі теплоізоляційні властивості, також є  паро проникливим і стійким на вертикальних поверхня, що дозволяє уникнути містків холоду через кладочні шви. Також має покращені теплоізоляційні властивості: λ=0,143 Вт/м*К.

Окрім своїх технічних вимог суміш Bauwer M 700 (Тепловер Мурування) є  економічно вигідним продуктом так як з 1 упаковки вагою 13 кг дозволяє отримати не менше 24 літрів кладочної розчиненої суміші. Має покращені теплоізоляційні властивості: λ=0,143 Вт/м*К.

З точки зору використання є  дуже простим, не потребує жодної спеціальної підготовки чи спеціальних інструментів, є пластичним і зручним у застосуванні.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.