Bauwer (Тепловер) Lime

Теплоізоляційна штукатурка Bauwer (Тепловер) Lime виготовлена на основі вапняного в’яжучого із теплоізоляційними мінеральними наповнювачами – перлітом та вермікулітом. Незамінний матеріал при влаштуванні внутрішньої теплоізоляції приміщень, балконів, віконних та дверних відкосів. Володіє антибактеріальними властивостями.Матеріал володіє антибактеріальними властивостями, попереджає утворення різноманітних гибків та плісняви на стінах. Вапно здатне виступати природнім регулятором вологи та створювати здоровий мікроклімат в приміщенні. До складу теплоізоляційної суміші Bauwer (Тепловер) Lime входить перліт. Це один з різновидів теплоізоляційних перлітових штукатурок. Матеріал має високу пористість та високу паропроникність. Така сукупність характеристик дозволяє використовувати даний продукт в якості санувальної штукатурки. Санувальна штукатурка запобігає утворенню висолів та за допомогою капілярного переносу вологи та високій паропроникності висушує поверхню і виводить надлишкову вологу. Даний продукт відноситься до повністю екологічних матеріалів.

Наноситься на адгезійний контактний шар – Bauwer Basis. Площа покриття не менше 80% поверхні.

Товщина нанесення від 10 мм до 30 мм.

Покривається паропроникною шпаклівкою Bauwer S770

Рекомендована для внутрішнього утеплення стін та відкосів в складі системи утеплення Bauwer (Тепловер). Часто використовується на стінах старих будинків, приміщеннях підвального типу та архітектурних пам’ятках.

Коефіцієнт теплопровідності — 0,12 Вт / (м • º К). Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.

Об'ємна вага теплоізоляційного розчину — 400 кг/м³.

Для ручного та механізованого нанесення.

Вміст однієї упаковки сухої суміші дозволяє отримати не менше 25 літрів розчинової суміші та достатньо для покриття 1 м² товщиною в 25 мм.

Коефіцієнт термічної однорідності — 1.

Термін ефективної експлуатації системи утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Bauwer (Тепловер) — понад 25 років.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.