Інше

Фасадна сітка Vertex 165
Фасадна сітка Vertex 165 використовується для внутрішніх і зовнішніх штукатурних  робіт. Сітка застосовується для армування гідроізоляції,  заливної підлоги та місць з'єднання дверних та віконних отворі зі стіною.

Перліт
Перліт - це екологічний, природній, довговічний, натуральний утеплювач. Перліт не їдять гризуни і комахи. Перліт не горить і не гниє. Будинок утеплений теплою штукатуркою на основі перліту буде «дихати».

Агроперліт
Агроперліт – це крупна фракція спученого перліту (від 2,5мм. до 5мм.)

Вермикуліт
Вермикуліт (від лат. Vermiculus - черв'ячок), мінерал з групи гідрослюд, що мають шарувату структуру. Продукт вторинної зміни (гідролізу і подальшого вивітрювання) темних слюд біотита і флогопита.

Вермикулітові плити
Вермикулітові плити - це легкі не горючі плити розміром до 1980х1000х60мм. Це екологічно чистий матеріал, що не містить азбесту, волокон і органічних компонентів, які володіють необмеженим терміном дії експлуатації, високою  вогнестійкістю і теплоізоляцією.

Геотекстиль
Геотекстиль (армований, голкопробивний і термофіксований), та геосітка із 100% поліефірних волокон, розроблені на основі сучасних технологій.Матеріал нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, екологічно чистий, стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, температурних перепадів, не утворює побічних продуктів розпаду.