Шпаклівки

Bauwer S770 (Шпаклівка Тепловер)Теплоізоляційна шпаклівка Bauwer S 770 (Тепловер Шпаклівка) служить в якості вирівнюючого і армуючого прошарку в системі теплоізоляції Тепловер. Також ідеально підходить для усунення тріщин в штукатурка на цементній основі, підготовки стін для нанесення декоративного покриття

Шпаклівка вапняна "Штук 3-Гладь"В-3 – вапняна суміш з тонкими наповнювачами для фінішного загладжування поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон, стара штукатурка). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.Шпаклівка гіпсова "Старт"

БМШ-6 – суха шпаклювальна суміш на основі гіпсу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікуючими добавками. Використовується для приклеювання гіпсокартону та стартового вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, заповнення штроб, виїмок, швів, стиків між гіпсокартонними плитами. Для внутрішніх робіт.

Шпаклівка гіпсова "Фініш"Ш-2 – гіпсова суміш з наповнювачами та модифікаторами для фінішного вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів. Для внутрішніх робіт.