Гідроізоляційні матеріали

Мегатрон добавка

Гідроізоляційна добавка для бетонів та розчинів. Для гідроізоляції бетонних і залізобетонних конструкцій і виробів на стадії бетонування використовується  «Мегатрон Добавка» Використання цієї добавки дозволяє отримати бетон із високою маркою водонепроникності, морозостійкості і підвищеною міцністю.  Добавка добавляється в бетон безпосередньо при замішуванні на будівельному майданчику, в міксері чи на бетонному (розчинному) вузлі. Важливо отримати однорідну суміш «Добавки» із бетоном виконуючи ретельне перемішування бетонної суміші. НЕ додавати суху суміш добавки в бетон при замішуванні. Витрати добавки складають 1% від маси від маси цементу в бетоні, але  рекомендується не менше 4 кг/м3 .Властивості: застосовується для забезпечення водонепроникності монолітних і збірних бетонних і залізобетонних конструкцій, що мають пори, тріщини з шириною розкриття до 0,4мм, сумісний з іншими добавками, що використовуються при виробництві бетону і бетонуванні (що пластифікують, протиморозними і тому подібне), підвищує морозостійкість, підвищує міцність, матеріал екологічно чистий, радіоактивно безпечний, дозволений для застосовують в господарсько-питному водопостачанні.

Активні хімічні компоненти  діють в свіжому бетоні. Суху суміш  змішують з водою в пропорції 1:1,5 на одну частину сухої суміші 1,5 частини вод і додають в бетон  під час приготування замісу. Активні хімічні компоненти матеріалу, рівномірно розподіляються в товщі бетону,  розчиняючись у воді, вступають в реакцію з іонними комплексами кальцію і алюмінію, різними оксидами і солями металів, що містяться в бетоні. Бетон з добавкою набуває властивостей до водонепроникності, паропроникності і здатності до самозаліковування. Під час роботи використовувати захисні окуляри та гумові рукавиці (можливе винекнення подразнення шкіри).

Дозування добавки складає від 1,0% сухої суміші від маси цементу, але рекомендується не менше 4 кг/м3.

Гарантійний термін зберігання 18 місяців  в не порушеній заводській упаковці.

Мегатрон проникаючий

Гідроізоляція проникаючої дії. Гідроізоляція збірних і монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій марки не нижче М100 і штукатурних шарів, виконаних з цементно-піщаного розчину марки М150 і вище. Підвищує показники водонепроникності, міцності, морозостійкості бетону. Захищає конструкції від дії агресивних середовищ: кислот, лугів, стічних і грунтових вод, морської води. Використовується для гідроізоляції поверхонь,  що мають,  тріщини з шириною розкриття не більш 0,4мм.Властивості: підвишує показники водонепроникності до W20, підвищує міцність та морозостійкість, набуває хімічну стійкості, стійкість до грунтових вод і морської води, екологічно чистий, радіаційно безпечний.

Мегатрон проникаючий наноситься на ретельно зволожену поверхню бетонної конструкції з будь-якої із сторін (внутрішню, або зовнішню) незалежно від напряму тиску води. Матеріал ефективний навіть за наявності високого гідростатичного тиску. Очистити поверхню бетону від пилу, бруду, нафтопродуктів, цементного молочка, висолів,  штукатурки, плитки, фарби, інших речовин і матеріалів, активних хімічних компонентів, що перешкоджають проникненню. Очищення поверхні бетону виконувати за допомогою водоструменевої установки високого тиску або іншим прийнятним механічним способом (наприклад, металевою щіткою). Під час роботи використовувати захисні окуляри та гумові рукавиці (можливе винекнення подразнення шкіри).

Приготування розчину: Змішати суху суміш з водою в наступній пропорції: 400 гр. води на 1 кг матеріалу, або 1 частину води на 2 частини Мегатрону за об'ємом. Вливати воду в суху суміш (не навпаки!). Змішувати вручну або за допомогою низькооборотного дриля. Вигляд приготованої суміші — рідкий сметаноподібний розчин. Готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 30 хвилин. Під час використання розчин регулярно перемішувати. Повторне додавання води в розчин не допускається.

Роботи по нанесенню матеріалу виконувати при температурі не нижче +5°С. Після підготовки поверхні і приготування складу нанести розчин Мегатрону в два шари щіткою з синтетичного волокна. Другий шар наносити на свіжий але затверділий перший шар, не раніше за 2 години, але не пізніше, ніж за 6 годин. Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити. Увага! Всі тріщини, стики, шви, примикання, введення комунікацій необхідно ізолювати за допомогою Мегатрон Шовний і Мегатрон Пломба.

Розхід готового розчину 0,8 - 1,2 кг. кг розчину  на 1 м2 в залежності від рівності покриття.

Гарантійний термін зберігання 18 місяців при температурі від -20 до +30°С в не порушеній заводській упаковці.

Мегатрон шовний

Для герметизації швів і тріщин. Суха будівельна суміш, що складається із спеціального цементу, кварцевого піску певної гранулометрії, активних хімічних добавок, використовується для для гідроізоляція швів, стиків, тріщин, примикань в бетоні. По тріщинах, швах, стикам і тому подібне вибивають штрабу, зволожують, і грунтують розчином «Мегатрону Проникаючого». Штрабу щільно заповнюють розчином «Мегатрону Шовного» і обробляють розчином «Мегатрон Проникаючий».Властивості: відрізняється високою міцністю, відсутність усадки, володіє хорошою адгезією до бетону, металу, цегли і натурального каменя, застосовується у поєднанні з матеріалом Мегатрон Проникаючий, матеріал екологічно чистий, радіоактивно безпечний, дозволений для застосування в господарсько-питному водопостачанні.

Виконуємо штрабу по всій довжині тріщини за допомогою відбійного молотка або фрези чи іншим механічним способом. Поперечне січення повинне бути не менше 25х25 мм.  Для забезпечення необхідної міцності  опору води. При достатньо великому січенні тріщин (штраб) матеріал наноситься шарами не більше 30 мм. Матеріалом заповнюється попередньо зволожену порожнину шва, тріщини чи штраби вручну або  за допомогою шпателя. Також при закритті великих тріщин із ціллю економії матеріалу допускається додавання до матеріалу дрібно фракційного промитого щебеню (5-10мм.) в кількості 25-30% по об’єму. Заповнену штрабу рекомендується додатково обробити «Мегатроном Проникаючим» .  Витрати матеріалу в перерахунку на суху суміш при січенні 25х25 мм. Приблизно 1,7 кг/м.п. Варто звернути увагу, що при збільшенні січення штраби, тріщини відповідно збільшується витрата матеріалу.    

 Суху суміш змішати з водою в пропорції  5:1 на шість частини сухої суміші одну частину води по об’єму. Вливати воду в суху суміш. Перемішувати вручну протягом 1-2 хв. Суміш набуває консистенції пластиліну. Зачиняти стільки розчину скільки можна використати протягом 15-30 хв. Під час використання матеріал регулярно перемішувати.  Подальше добавляння води не допускається. Під час роботи використовувати гумові рукавиці (можливе винекнення подразнення шкіри) та захисні окуляри. При замішуванні матеріалу матеріал нагрівається.

Витрата матеріалу «Мегатрон Шовний» складає 1,7 кг/пог.м при штрабі 25 x 25 мм.

Гарантійний термін зберігання 18 місяців при температурі від-60 до +50º С в не порушеній заводській упаковці.

Мегатрон Гідропломба

Гідропломба для зупинки напірних течій. Гідропломба Мегатрон застосовується, для швидкої зупинки напірної течії, в тих випадках, коли інші суміші вимиваються водою. Суха будівельна суміш,  складається із спеціального цементу, кварцевого піску певної гранулометрії, активних хімічних добавок, використовується для швидкої ліквідація напірної течі в конструкціях, виконаних з бетону, каменя, цегли.Властивості: короткий час схоплювання (до 1 хвилини), здатність до розширення, екологічно чистий, радіаційно безпечний.

Змішати частину сухої суміші з водою в наступній пропорції: 250 грамів води на 1 кг сухого розчину, або 1 частину води на 4 частини сухого розчину за об'ємом.Час тужавіння залежить від температури води зачинення від 20 до 60 секунд.  Оптимальна температура води складає +20°С. Вид приготованого складу  – пластилінопдібна маса.

Виконуємо розширення і заглиблення отвору на глибину не менше 50 мм і ширину не менше 25х25 мм. Для забезпечення необхідної міцності для опору воді. Порожнина повинна виглядати у формі ластівчиного хвоста. Внутрішню частину необхідно очистити від залишків слабкого бетону.  Суміш зачиняти в пропорції 1:4 на одну частину води 4 частини сухої суміші по об’єму. отриману суміш максимально сильно вдавити в порожнину течії. В залежності від температури бетонної поверхні і сили фільтрації води необхідно продовжувати тиск протягом 40-60 секунд. Чим нижча температура бетону чи води тим повільніше відбувається тужавіння розчину. При тампонажі великих тріщин, пустот тампонаж виконують із найвищої точки тріщини (шва, стику, примикання, пустот).

Розчином «Мегатрон Пломба» отримана порожнина заповнюється тільки на половину.  Залишений об’єм пустоти (порожнини, шва, тріщини, примикання, вводу комунікацій) заповнюється розчином «Мегатрон Шовний». Тампоновану пустоту і суміжну область рекомендується обробити сумішшю «Мегатрону Проникаючого» в два шари. Під час роботи використовувати захисні окуляри та гумові рукавиці (можливе виникнення подразнення шкіри).

Витрати матеріалу в перерахунку на суху суміш  складає 1,7-2,1 кг/дм3.

Гарантійний термін зберігання 18 місяців при температурі від-60 до +50º С в не порушеній заводській упаковці.