Гідрофобізатор Мегатрон М з ефектом мокрої поверхні

Для надання водовідштовхувальних і антисептичних властивостей різним видам цегли, бетону, штукатурки, пінобетону, шиферу, дереву та іншим будівельним матеріалам з ефектом мокрої поверхні.Властивості: запобігає  виникненню висолів на фасадах цегляних будівель, збільшує морозостійкість цегляних фасадів, стовпів, парканів, цоколів, балконів, парапетів, дашків, відливів, відкосів, тротуарної плитки, перешкоджає забрудненню поверхні, маскує вже існуючі легкі соляні висоли, надає матеріалу велику хімічну та корозійну стійкість.

Наноситься на чисту, суху, поверхню, рівномірно  за допомогою щітки валика, розпилювача в два шари (мокрим по мокрому) з інтервалом нанесення 5 – 10 хв. До повного насичення поверхні при температурі від +5 до +30°С. Водовідштовхуючий ефект настає протягом 24 годин (в цей час поверхня повинна бути захищена від вологи). Сумісність з поверхнею перевіряють завчасно.

Розхід готового розчину 150-350 мл/м2  в залежності від пористості поверхні.

Зовнішній вигляд  - прозора рідина, щільність г/см  1,18 – 1,36, масова частка кремнію 8,0 – 8,8 %. Не абсорбуючі поверхні (скло, пластик, метал) і рослини захищати від попадання

Під час роботи використовувати гумові рукавиці та захисні окуляри. Вогненебезпечно в момент нанесення.

Гарантійний термін зберігання 16 місяців при температурі від +5 до +30°С в не порушеній заводській упаковці. Допускається перевозка при -5°С.