Штукатурка цементно-вапняна для машинного нанесення "Машинна"

Суміш Ш-4 ЦВ.1. ШТ 2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 15 кг/м2 при товщині шару 10 мм Об'єм води для замішування: 0,20 - 0,22 л/кг (5 – 5,5 л/мішок). Термін придатності розчинової суміші – не менше 2,5 год. Рекомендована товщина одного шару – до 20 мм Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа Паропроникність – не менше 0,05 мг/м х год. х Па Морозостійкість – не менше 50 циклів Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С. Пакування – паперові мішки 25 кгШ-4 "МАШИННА" – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Призначена для машинного нанесення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.Основа повинна бути міцною, очищеною від забруднень, фарби, жирів, крихких ділянок. Перед штукатуренням гладкого бетону зробити на ньому насічку глибиною близько 3мм у вигляді сітки. Перед штукатуренням силікатної цегли рекомендовано застосовувати армувальну металеву сітку. Поверхні з підвищеним водопоглинанням попередньо (за 2-4 години) обробити ґрунтовкою Г-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: При машинному нанесенні суміш готувати, згідно інструкції до штукатурного агрегату.

Виконання робіт: Розчинову суміш накидати рівномірно на стіну та вирівняти правилом. Затирання проводити дерев'яною або пінопластовою теркою після легкого підсихання штукатурки. Для отримання якісної поштукатуреної поверхні рекомендовано протягом перших трьох днів після штукатурення захищати поверхню від пересихання. При спекотній чи вітряній погоді періодично (приблизно кожних 3 години) зволожувати нанесене покриття.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.