Штукатурка полімерна декоративна "Мозаїка"

Суміш БМШП «Мозаїка» П.1.ШТ 4 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Стійка до атмосферних впливів Стійка до стирання Легко чиститься водою Міцність зчеплення з основою - не менше 0,5МПА Пакування - пластикові відра по 4 кг та 25 кг«Мозаїка» - штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленого піску та модифікуючих добавок для створення декоративної фактури по бетонних, цементно-вапняних та цементно – піщаних основах, гіпсокартону, у системах утеплення фасадів. Використовується на основах, які піддаються можливими механічними впливами, а також на основах з підвищеними експлуатаційними навантаженнями (коридори, сходові марші, цоколі і т. п.).Основа повинна бути рівною та міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. За 4 години до нанесення штукатурки підготовлену основу обробити ґрунтувальною фарбою БМГФ - 1, яку рекомендується зафарбувати в тон мозаїки.

Приготування розчинної суміші: Штукатурка декоративна «Мозаїка» виготовляється у вигляді суміші, готової до використання.

Перед початком роботи вимішати вміст відра до отримання однорідної консистенції. При необхідності дозволяється додавання води не більше 5%.

Виконання робіт: Готову суміш наносити за допомогою металевої терки або півтерка. Товщина нанесеного шару повинна відповідати товщині зерен наповнювача. Надмірне затирання може привести до неоднорідності забарвлення поверхні (плям). Час між початком та кінцем формування декоративного шару обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища та вологості. При 20˚С та 60% вологості становить не менше 20 хв. Висока вологість та низька температура повітря значно збільшують час висихання штукатурки. Після нанесення штукатурка має молочно-голубий колір, який в процесі формування плівки зникає. Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t = 20C˚, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

При розмірі зерен 1,2 мм орієнтовний розхід 3,5 кг на 1 м2 (відро 4 кг - на 1,2 м2, відро 25 кг – на 7,5 м2)

Штукатурку зберігати в щільно закритій тарі при температурі від +5˚С до +30˚С.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.