Штукатурка декоративна "Шуба"

Суміш Ш-7(1,5) ЦВ.1. ШТ 4 білий ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Суміш Ш-7(2) ЦВ.1. ШТ 4 білий ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід БМШ-7(1,6) – 2,0-2,5 кг/м2 Орієнтовний розхід БМШ-7(2) – 2,8-3,0 кг/м2 Об'єм води для замішування: 0,20 - 0,22 л/кг (5,0 – 5,5 л/мішок) Термін придатність розчинової суміші – не менше 2 год. Міцність зчеплення з основою - не менше 0,5 МПа Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки 25 кгШ-7 – штукатурка на основі білого цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікованими добавками для створення декоративної фактури типу «Шуба» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхнях, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка придатна під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.Основа повинна бути рівною, міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. При потребі обробити ґрунтовкою Г-1. Армовані поверхні систем теплоізоляції, вапняні чи вапняно-цементні основи попередньо обробити ґрунтувальною фарбою ГФ-1 за 4 години до нанесення штукатурки.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Для забезпечення якісного покриття при замішуванні використовувати увесь вміст мішка та постійно дотримуватись однакового співвідношення вода/суміш.

Виконання робіт: Розчинову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Після вирівнювання шару до заданої товщини створити бажану фактуру поверхні за допомогою пластикової терки. Час до формування фактури (5-10хв.) визначається візуально: пластикову терку злегка притиснути до поверхні та оглянути – на терку не має налипати розчинова суміш.

Час між початком та кінцем формування фактури обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища та вологості. При 20°С та 60% вологості становить не менше 30хв. Не допускати пересихання країв нанесеної розчинової суміші – при нанесенні наступної смуги штукатурки стики будуть помітні – виконувати роботи методом «мокрий по мокрому». Фарбування можна проводити будь-якими фасадними фарбами не раніше, як через 3 доби після нанесення штукатурки.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.