Штукатурка декоративна "Короїд - Нормал"

Суміш Ш-5(2) ЦВ.1. ШТ 4 білий ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Суміш Ш-5(3) ЦВ.1. ШТ 4 білий ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід БМШ-5(2) – 3,0-3,5кг/м2 Орієнтовний розхід БМШ-5(3) – 3,5-4,0кг/м2 Об'єм води для замішування: 0,20 - 0,22 л/кг (5,0 – 5,5 л/мішок) Термін придатність розчинової суміші – не менше 2 год. Міцність зчеплення з основою - не менше 0,5 МПа Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки 25 кгШ-5 – штукатурна суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для створення декоративної фактури типу «Короїд» по бетонних, цементно-піщаних цементно-вапняних та гіпсових основах, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка призначена під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.Основа повинна бути рівною, міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. Вапняні чи вапняно-цементні основи попередньо обробити грунтовкою Г-1, згідно інструкції. За 4 години до нанесення штукатурки підготовлену основу рекомендовано обробити ґрунтувальною фарбою ГФ-1.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Для забезпечення якісного покриття при замішуванні використовувати увесь вміст мішка та постійно дотримуватись однакового співвідношення вода/суміш.

Виконання робіт: Розчинову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Після вирівнювання шару до товщини зерна (2 або 3мм) створити бажану фактуру поверхні за допомогою пластикової терки.

Час до формування фактури (5-15хв.) визначається візуально: пластикову терку злегка притиснути до поверхні та оглянути – на терку не має налипати розчинові суміш . Час між початком та кінцем формування фактури обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури та вологості. При 20°С та 60% вологості становить не менше 30хв. Не допускати пересихання країв нанесеної розчинової суміші – при нанесенні наступної смуги штукатурки стики будуть помітні – виконувати роботи методом «мокрий по мокрому». Фарбування можна проводити будь-якими фасадними фарбами не раніше, як через 3 доби після нанесення штукатурки.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.