Штукатурка гіпсова "Старт"

Суміш Ш-0Г.2. ШТ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 12 кг/м2 при товщині шару 10 мм Об'єм води для замішування: 0,3 - 0,35 л/кг Придатність розчинової суміші – не менше 60 хв. Рекомендована товщина одного шару – до 25 мм Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа Паропроникність – не менше 0,07 мг/м х год. х Па Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – поліетиленові пакети 5 кг паперові мішки 30 кгШ-0 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена для ручного нанесення.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтовкою БМГ-2, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Розчинову суміш накидати рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. Поверхню вирівняти правилом. Після початку тужавіння (при несильному натисканні пальцем залишається невелика вм’ятина, розчин не залишається на пальці) дрібні нерівності усунути, зрізаючи їх широким шпателем. При нанесенні штукатурки у два шари на першому нарізати гострим інструментом сітку глибиною до 5 мм для кращого зчеплення шарів. Подальші роботи (фінішне шпаклювання, наклеювання шпалер) проводити після повного висихання штукатурки, що при нормальних умовах досягається через 2 – 3 доби.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 8 місяців від дати виготовлення.