Штукатурка вапняна "Штук 2-Фініш"

Суміш В-2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 1,4 кг/м2 при товщині шару 1 мм Об'єм води для замішування: 0,38 - 0,40 л/кг (9,0 -9,5 л/мішок) Придатність розчинової суміші – не менше 24 год. Рекомендована товщина одного шару – до 5 мм Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа (28 діб) Паропроникність – не менше 0,05 мг/м х год х Па. Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки 23 кгВ-2 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами для вирівнювання поверхонь з перепадами нерівностей до 5 мм та створення декоративної дрібнозернистої фактури поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Будь-які поверхні перед нанесенням штуку обов'язково змочити водою.Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Розчинову суміш нанести на стіну за допомогою широкого шпателя, металевої терки або полутерка. Затирання поверхні проводити войлочною або поролоновою теркою після підсихання. Час від нанесення до затирання орієнтовно від 5 до 20 хв.) залежить від поглинаючої здатності основи, консистенції розчинової суміші та температури повітря і визначається візуально: при помірному натисканні пальцем шар розчину не зміщується, розчин не залишається на пальці. Остаточно загладити поверхню поролоновою теркою. При потребі терку злегка зволожувати, періодично видаляти з неї залишки розчину. Не допускати надмірного перетирання та пересихання країв нанесеної розчинової суміші, що може призвести до неоднорідності фактури поверхні. Подальша обробка штукатуреної поверхні (фінішне шпаклювання, фарбування) рекомендована не раніше 7 діб.

Вапно, що міститься в суміші, має лужні властивості. При проведенні робіт потрібно захищати відкриті ділянки шкіри та очі. При виникненні подразнення уражене місце промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.