Штукатурка вапняна "Штук 1-Старт"

Суміш В-1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 1,4 кг/м2 при товщині шару 1 мм Об'єм води для замішування – 0,35 - 0,38 л/кг (8,0 -9,0 л/мішок) Придатність розчинової суміші – не менше 24 год.

Рекомендована товщина одного шару – до 15 мм

Міцність зчеплення з основою – не менше 0,3 МПа (28 діб)

Паропроникність – не менше 0,05 мг/м х год х Па

Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С

Пакування – паперові мішки 23 кг

В-1 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Будь-які поверхні перед нанесенням штуку обов'язково змочити водою.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Розчинову суміш накидати рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. Надлишок розчину зібрати правилом. Затирання поверхні проводити дерев’яною або пластиковою теркою після підсихання. Час від нанесення до затирання залежить від поглинаючої здатності основи, консистенції розчинової суміші та температури повітря і визначається візуально: при помірному натисканні пальцем залишається невелика вм’ятина, розчин не залишається на пальці. Подальша обробка штукатуреної поверхні (фінішне шпаклювання, фарбування) рекомендована не раніше 7 діб.

Вапно, що міститься в суміші, має лужні властивості. При проведенні робіт потрібно захищати відкриті ділянки шкіри та очі. При виникненні подразнення уражене місце промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.