Шпаклівка гіпсова "Фініш"

Суміш Ш-2 Г.2. ШГ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 0,8 кг/м2 при товщині шару 1 мм Об'єм води для замішування: 0,55 - 0,60 л/кг (7,5 – 8,5 л/мішок) Придатність розчинової суміші – не менше 45 хв. Рекомендована товщина одного шару – до 3 мм Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа Усадка – не більше 0,5 мм/м Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – поліетиленові пакети 2 кг паперові мішки 14 кгШ-2 – гіпсова суміш з наповнювачами та модифікаторами для фінішного вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів. Для внутрішніх робіт.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. При необхідності обробити грунтовкою Г-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Шпаклівку наносити за допомогою широкого шпателя. Після висихання дрібні нерівності усунути шліфуванням. Подальша обробка (фарбування, наклеювання шпалер) дозволяється після повного висихання шпакльованої поверхні (вологість менше 2%). Після закінчення роботи невикористану суху шпаклівку в мішку щільно закрити та зберігати в сухому місці.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 8 місяців від дати виготовлення.