Шпаклівка гіпсова "Старт"

Суміш БМШ-6 г.1. Г.2.ШГ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Орієнтовний розхід – від 1 кг/м2 при товщині шару 1 мм

Об'єм води для замішування: 0,5 - 0,56 л/кг

Термін придатності розчинової суміші – не менше 45 хв.

Рекомендована товщина одного шару – від 2 до 15 мм

Міцність зчеплення з основою (адгезія) - не менше 0,3 МПа

Границя міцності на стиск - не менше 5 МПа

Границя міцності на розтяг при вигині - не менше 1,2 МПа

Усадка – не більше 0,5 мм/м

Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С

Пакування – паперові мішки 14 кг

БМШ-6 – суха шпаклювальна суміш на основі гіпсу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікуючими добавками. Використовується для приклеювання гіпсокартону та стартового вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, заповнення штроб, виїмок, швів, стиків між гіпсокартонними плитами. Для внутрішніх робіт.

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Поверхню обов'язково обробити грунтовкою БМГ-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води (орієнтовно 0,52л води на 1кг сухої суміші) при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Шпаклівку наносити за допомогою широкого металевого шпателя. Рекомендується спочатку заповнити великі тріщини та виїмки. Маса накладається на стіни вертикально знизу вгору або навпаки, а на стелю – від вікна в глибину приміщення. Після висихання дрібні нерівності усунути шліфуванням. Подальша обробка (фінішне шпаклювання, наклеювання шпалер) дозволяється після повного висихання шпакльованої поверхні (вологість менше 2%). Після закінчення роботи невикористану суху шпаклівку в мішку щільно закрити та зберігати в сухому місці.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 8 місяців від дати виготовлення.