Шпаклівка вапняна "Штук 3-Гладь"

Суміш В-3 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 0,8 кг/м2 при товщині шару 1 мм Об'єм води для замішування: 0,45 - 0,50 л/кг (6,5 - 7,5 л/мішок) Придатність розчинової суміші – не менше 24 год. Рекомендована товщина одного шару – до 1 мм Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа (28 діб) Паропроникність – не менше 0,05 мг/м х год х Па. Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки 15 кгВ-3 – вапняна суміш з тонкими наповнювачами для фінішного загладжування поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон, стара штукатурка). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Будь-які поверхні перед нанесенням штуку обов'язково змочити водою.Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Розчинову суміш наносити за допомогою шпателя з нержавіючої сталі. При роботі зі звичайним шпателем можлива поява темних смуг на шпакльованій поверхні. Після висихання дрібні нерівності усунути шліфуванням. Не рекомендується затягувати час шліфування довше 24 годин, оскільки шпакльована поверхня швидко набирає міцність. Можливо остаточне вирівнювання проводити «мокрим» способом: коли поверхня стає матовою і при доторканні не бруднить палець, її злегка збризнути водою і за допомогою шпателя загладити до ідеального стану. Подальша обробка поверхні (фарбування) рекомендована не раніше 7 діб.

Вапно, що міститься в суміші, має лужні властивості. При проведенні робіт потрібно захищати відкриті ділянки шкіри та очі. При виникненні подразнення уражене місце промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.