Суміш для виконання стяжки "Стяжка - Універсал"

Суміш С-1 Ц.1. СТ 2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід –16 кг/м2 при товщині шару 10 мм Об'єм води для замішування: 0,16 - 0,18 л/кг (4,0 - 4,5л/міш.) Термін придатності розчинової суміші – не менше 2,5 год. Рекомендована товщина одного шару – 10-70мм Міцність на стиск - не менше 15 МПа (28 діб) Усадка – не більше 2 мм/м Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки по 25 кгС-1 – цементно-піщана суміш з наповнювачами, мікроармуванням та спеціальними добавками. Має ефект полегшеного вирівнювання та знижену липкість до інструменту. Застосовується для вирівнювання поверхні під подальше покриття. Може використовуватись на похилих поверхнях. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, залишків фарб та жирів. Місця можливого протікання (технологічні отвори, щілини) ретельно закрити. За 2-4 години до виконання стяжки основу обробити грунтовкою Г-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному механічному (при середніх обертах) чи ручному перемішуванні до отримання пухкої, однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Розчинову суміш викласти рівномірно на основу шаром на 0,5-1 см вище маяків. За допомогою правила рівномірними, хвилеподібними рухами вирівняти суміш. Через 12-18 год. поверхню можна затерти пластиковою теркою. При накладанні суміші двома шарами не допускати повного висихання попереднього шару. Поверхня придатна до подальшої обробки (наклеювання плитки, влаштування підлоги) через 7 діб. Для отримання максимально якісної поверхні рекомендується перших три дні захищати нанесений шар від пересихання, дощу та перетягів. У спекотну чи вітряну погоду перші три дні рекомендовано періодично зволожувати поверхню чистою водою.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.