Підлога самовирівнююча "Нівелір"

Суміш П-1 Ц.1. ПР 1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід –1,6 кг при товщині шару 1 мм Об'єм води для замішування: 0,20 - 0,22 л/кг (5-5,5 л/міш.) Термін придатності розчинової суміші – не менше 30 хв. Рекомендована товщина одного шару – від 3 до 10 мм Міцність зчеплення з основою (адгезія) - не менше 0,5 МПа Границя міцності на стиск: - через 3 доби 5 МПа - через 28 діб 15 МПа Границя міцності на розтяг при вигині: - через 3 доби 2,5 МПа - через 28 діб 4 МПа Усадка – не більше 1,5 мм/м Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С

Пакування – паперові мішки по 25 кг

П-1 – самовирівнююча суміш на основі цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання горизонтальних основ під різноманітні покриття – плитку, паркет, лінолеум, ковролін, ламінат тощо. Розрахована на експлуатацію з помірними механічними навантаженнями. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. П-1 може використовуватись для теплих підлог.

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, залишків фарб та жирів. Місця можливого протікання (технологічні отвори, щілини) ретельно закрити. Приблизно за 4 години до нанесення основу обов'язково обробити грунтовкою Г-1.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному механічному (при малих обертах) чи ручному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Передозування води не допускається!

Виконання робіт: Розчинову суміш виливати на основу смугами 50-60 см, починаючи від найдальшої стіни від входу. За допомогою широкого шпателя або терки розгорнути розчинову суміш до заданої товщини.

Після кожної другої або третьої смуги виливки поверхню прокатати голчатим валиком з висотою голок не менше 30 мм. На площах більше 20 м2 належить влаштовувати компенсаційні шви або повторити такі ж шви на основі. До затвердіння розчинової суміші поверхню оберігати від швидкого та нерівномірного висихання (перетяги, нагрівання тощо).

Через 24 години поверхня придатна для технологічного пересування. Керамічну плитку можна викладати через 3 доби. Фарбування та інші види покриттів – після повного висихання поверхні (приблизно 7 діб).

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.