Клей універсальний "Преміум"

Суміш К-4 Ц.1.3К4 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід – від 1,6 кг/м2 при товщині шару 1 мм Об'єм води для замішування: 0,24 - 0,28 л/кг (6,0 -7,0 л/мішок) Придатність розчинової суміші – не менше 2,5 год. Час коригування – не менше 10 хв. Відкритий час – не менше 20 хв. Міцність зчеплення з основою - не менше 1,2 МПа Час можливого технологічного пересування – не пізніше 48 год. Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки 25 кгК-4 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для приклеювання будь-яких видів оздоблювальних матеріалів: керамічної плитки, керамограніту, мозаїки, гресу, декоративного каменю. Стійка до деформацій, температурних коливань, перемінного впливу води. Придатна для підлог з підігрівом (з будь-яким типом нагрівальних елементів), для облицювання басейнів, фонтанів, цоколів, як всередині, так і назовні приміщень.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень та крихких ділянок. Нерівності більше 10 мм виправити цементно-піщаним розчином за добу до початку робіт. При потребі укріпити ґрунтовкою Г-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної  суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: На підготовлену основу нанести тонкий шар клею та відформувати зубчатим шпателем. Шпатель тримати під кутом близько 60° до основи. Викладати плитку, притискаючи її до клею легким ковзаючим рухом. При облицюванні каменем з нерівною основою або плиткою більше 300х300 мм застосовувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клейовий розчин тонким шаром (близько 1мм) і на плитку.

Рекомендований розмір зубців шпателя: Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. У суху та вітряну погоду рекомендовано наносити клей на невеликі площі. Затирання швів та помірна експлуатація поверхні можлива через 48 год. Плитку перед використанням не змочувати.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.