Клей для піно- та газобетонних блоків "Кладка"

Суміш БМК-5 Ц.1.МР2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід –1,4 кг/м2 при товщині шару 1 мм (приблизно 1 мішок/1м3 для блоків 200х300х600мм) Об'єм води для замішування: 0,22 - 0,26 л/кг (5,5 -6,5 л/мішок) Термін придатності розчинової суміші – не менше 2,5 год. Відкритий час – не менше 20 хв. Міцність зчеплення з основою - не менше 0,5 МПа Початок експлуатації – через 24 год. Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – паперові мішки 25 кгБМК-5 – цементно-піщана суміш з модифікаторами, наповнювачами та спеціальними добавками для кладки блоків з ніздрюватих бетонів. Економна. Не допускає виникнення «містків холоду», чим покращує теплозахисні властивості стін.Блоки повинні бути чисті, рівні, міцні. У спекотну погоду поверхні, де буде нанесений клей, рекомендується змочити водою.Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Нанести на блок шар клею та відформувати його за допомогою зубчатих терки або шпателя з розміром зубців 6х6 або 8х8 мм. Із збільшенням розміру зубців збільшується товщина отриманого кладочного шва. Накласти блок та притиснути.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.