Клей для плитки універсальний

Суміш БМК-1 Ц.1.3К1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 Орієнтовний розхід -1,5 кг/м.кв. при товщині шару 1мм. Об'єм води для замішування: 0,22 - 0,24 л/кг (5,5 л/мішок) Придатність розчинової суміші – не менше 2,5 год. Зміщення плитки – не більше 0,5мм Час коригування – не менше 10 хв. Відкритий час – не менше 20 хв. Міцність зчеплення з основою - не менше 0,5 МПа Час можливого технологічного пересування – не пізніше 48 год. Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Пакування – поліетиленові пакети 5 кг паперові мішки 25 кгБМК-1 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для облицювання стін та підлог керамічною плиткою чи природнім каменем з водопоглинанням не менше 1%. Рекомендований розмір плитки – до 300х300 мм. Підвищена липкість за рахунок додавання полімерів.Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень та крихких ділянок. При необхідності нерівності виправити цим же клеєм за добу до початку робіт. Основи з підвищеним водопоглинанням змочити водою. При потребі укріпити ґрунтовкою БМГ-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: На підготовлену основу нанести тонкий шар клею та відформувати зубчатим шпателем. Шпатель тримати під кутом близько 60° до основи. Викладати плитку, притискаючи її до клею легким ковзаючим рухом.

При облицюванні каменем з нерівною основою або плиткою з розміром більшим, ніж 300х300 мм застосовувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клейовий розчин тонким шаром (близько 1мм) і на плитку.

Рекомендований розмір зубців шпателя: Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. У суху та вітряну погоду рекомендовано наносити клей на невеликі площі. Затирання швів та помірна експлуатація поверхні можлива через 24 год. Плитку перед використанням не змочувати. Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.