"Грунт - фарба"

Орієнтовний розхід – 0,25 до 0,35 кг/м2 Колір – білий Час висихання – 2-4 год. Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С Термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення Пакування – пластикові відра по 2,8 кг, 7 кг та 14 кгГФ-1 – ґрунтувальна фарба на основі стирол-акрилової дисперсії та кварцевого наповнювача для підготовки поверхонь під декоративні штукатурки типу «Короїд» та «Шуба». ГФ-1 захищає основу, покращує адгезію та перешкоджає появі плям на декоративних штукатурках, зумовлених особливостями основи. Використовується як зовні, так і всередині приміщень на поверхнях типу бетон, пінобетон, цементні та цементно-вапняні штукатурки. Необхідним використанням ГФ-1 є у системах утеплення. ГФ-1 може використовуватися самостійно, як фінішний декоративний шар при дворазовому нанесенні з можливим фарбуванням. Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від пилу, бруду, залишків олійних чи емульсійних фарб. Крихкі основи з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтовкою Г-1.

Виконання робіт: ГФ-1 виготовляється готовою до використання. Перед нанесенням її необхідно ретельно перемішати міксером та наносити як підготовчий шар, малярською щіткою, а при нанесенні другого шару при фінішному фарбуванні – валиком. Час висихання кожного шару фарби – від 2 до 4 годин.

У випадку контакту з очима необхідно промити їх великою кількістю води та звернутись до лікаря.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

ГФ-1 зберігати в щільно закритій ємкості при температурі +5°С до +30°С. УВАГА! Оберігати від морозу!

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.