Грунтовка силікатна "Еко - грунт"

Орієнтовний розхід – 0,15л/ м2 Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С

Пакування – пластикові каністри 1л, 5 л та 10 л

Г-3 – високоякісна універсальна ґрунтовка на основі рідкого скла та технологічних добавок для обробки бетонних, цементних, цементно-вапняних та вапняних поверхонь типу «Штук». Забезпечує чудову адгезію до основ, зменшує водопоглинання та не зменшує паропроникність («ефект дихаючої стіни»). Рекомендується використовувати перед вапняними та силікатними фарбами. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Основа повинна бути сухою, очищеною від забруднень, залишків фарб, жиру, бітуму.

Приготування розчинної суміші: Г-3 готова до використання. При зберіганні допускається незначний осад. При появі осаду ґрунтовку рекомендовано збовтати.

Виконання робіт: Ґрунтовку слід наносити за допомогою щітки рівномірним шаром. Час висихання за нормальних умов – 3-4 год. Наступна обробка поверхні рекомендована через 8-12 год.

Увага! Під час роботи з Г-3 необхідно захищати клінкерні, скляні, лаковані та інші поверхні. Уникайте контакту зі шкірою та очима. У випадку попадання в очі негайно промити їх водою та звернутися до лікаря. Технічні характеристики ґрунтовки та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі. Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення.