Вапняна фарба "Колор"

Виключно на основі вапна Використовується при попередньому фарбуванні Без полімерних в'яжучих Антибактеріальна Натуральний запах вапна Паропроникна (ефект «дихаючої стіни»)Пакування - пластикові відра по 12,5 кг.ВФ-2 "КОЛОР" – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок. Застосовується для створення високоякісного покриття з попереднім фарбуванням по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях. Особливо рекомендується для застосування з комплексом вапняних матеріалів типу «Штук».Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, крихких ділянок.

Приготування розчинної суміші: Розхід фарби залежить від ступеня поглинання основи, структури поверхні та способу нанесення. При одношаровому нанесенні орієнтовний розхід становить близько 200 г на 1 м2.

Виконання робіт: Перед нанесенням основного покриття поверхню рекомендовано обробити цією ж фарбою, розбавленою водою в пропорції 7:1 (10-20% води).

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати при малих обертах міксера з додаванням барвника відповідного кольору.

ВФ-2 "КОЛОР" наносити за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Наступний шар наносити через 3 години після попереднього.

ВФ-2 "КОЛОР" дозволяє отримати більш насичені кольори в порівнянні з іншими вапняними фарбами. Застосовувати лише лугостійкі барвники, призначені для вапняних фарб. Перед роботою обов'язково зробити пробне фарбування на невеликій ділянці.

Час висихання до початку експлуатації – 24 години (при t = 20°С та вологості 65%).

Роботи виконувати при температурі від від +2°С до +30°С.

УВАГА! Фарба на основі високоактивного вапна. При виконанні робіт оберігати очі та шкіру. При контакті з очима необхідно промити їх великою кількістю води та звернутись до лікаря.

Технічні характеристики фарби та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

ВФ-2 "КОЛОР" необхідно зберігати в щільно закритій ємкості при температурі +2°С до +30°С.

Оберігати від замерзання!

Гарантійний термін зберігання – 18 місяців від дати виготовлення.