Клейова суміш для плитки "Нормал"
БМК-0 «Нулівка» – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для облицювання стін та підлог керамічною плиткою з водопоглинанням не менше 3%. Рекомендований розмір плитки – до 300х300 мм. Придатна для попереднього вирівнювання стін та кладочних робіт.

Клей для плитки універсальний
БМК-1 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для облицювання стін та підлог керамічною плиткою чи природнім каменем з водопоглинанням не менше 1%. Рекомендований розмір плитки – до 300х300 мм. Підвищена липкість за рахунок додавання полімерів.

Клей універсальний "Преміум"
К-4 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для приклеювання будь-яких видів оздоблювальних матеріалів: керамічної плитки, керамограніту, мозаїки, гресу, декоративного каменю. Стійка до деформацій, температурних коливань, перемінного впливу води. Придатна для підлог з підігрівом.

Клей для піно- та газобетонних блоків "Кладка"БМК-5 – цементно-піщана суміш з модифікаторами, наповнювачами та спеціальними добавками для кладки блоків з ніздрюватих бетонів. Економна. Не допускає виникнення «містків холоду», чим покращує теплозахисні властивості стін.

Штукатурка вапняна "Штук 1-Старт"В-1 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Штукатурка вапняна "Штук 2-Фініш"В-2 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами для вирівнювання поверхонь з перепадами нерівностей до 5 мм та створення декоративної дрібнозернистої фактури поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Шпаклівка вапняна "Штук 3-Гладь"В-3 – вапняна суміш з тонкими наповнювачами для фінішного загладжування поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон, стара штукатурка). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Штукатурка гіпсова "Старт"Ш-0 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена для ручного нанесення.

Штукатурка гіпсова "Машинна"Ш-1 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена як для ручного, так і для машинного нанесення.Шпаклівка гіпсова "Старт"

БМШ-6 – суха шпаклювальна суміш на основі гіпсу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікуючими добавками. Використовується для приклеювання гіпсокартону та стартового вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, заповнення штроб, виїмок, швів, стиків між гіпсокартонними плитами. Для внутрішніх робіт.

Шпаклівка гіпсова "Фініш"Ш-2 – гіпсова суміш з наповнювачами та модифікаторами для фінішного вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів. Для внутрішніх робіт.

Штукатурка цементно - вапняна "Універсал"Ш-4 – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка цементно-вапняна для машинного нанесення "Машинна"Ш-4 "МАШИННА" – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Призначена для машинного нанесення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка декоративна "Короїд - Нормал"Ш-5 – штукатурна суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для створення декоративної фактури типу «Короїд» по бетонних, цементно-піщаних цементно-вапняних та гіпсових основах, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка призначена під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка декоративна "Шуба"Ш-7 – штукатурка на основі білого цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікованими добавками для створення декоративної фактури типу «Шуба» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхнях, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка придатна під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка полімерна декоративна "Мозаїка"«Мозаїка» - штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленого піску та модифікуючих добавок для створення декоративної фактури по бетонних, цементно-вапняних та цементно – піщаних основах, гіпсокартону, у системах утеплення фасадів.

Суміш для виконання стяжки "Стяжка - Універсал"С-1 – цементно-піщана суміш з наповнювачами, мікроармуванням та спеціальними добавками. Має ефект полегшеного вирівнювання та знижену липкість до інструменту. Застосовується для вирівнювання поверхні під подальше покриття.

Підлога самовирівнююча "Нівелір"П-1 – самовирівнююча суміш на основі цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання горизонтальних основ під різноманітні покриття – плитку, паркет, лінолеум, ковролін, ламінат тощо.

"Грунт - фарба"ГФ-1 – ґрунтувальна фарба на основі стирол-акрилової дисперсії та кварцевого наповнювача для підготовки поверхонь під декоративні штукатурки типу «Короїд» та «Шуба».

Вапняна фарба "Біла"ВФ-1 «БІЛА» – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок. Застосовується для створення високоякісного білосніжного покриття по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях.

Вапняна фарба "Колор"ВФ-2 "КОЛОР" – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок. Застосовується для створення високоякісного покриття з попереднім фарбуванням по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях.

Грунтовка "Нормал"Г-2 - грунтовка для обробки бетонних, цегляних, кам'яних, поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів і ДСП. Застосовується перед пофарбуванням, шпаклівкою, наклейкою  шпалер, облаштуванням стяжки і самовирівнюючої підлоги. Знижує водопоглинання,  укріплює основу, покращує адгезію, зменшує розхід фарби.

Грунтовка силікатна "Еко - грунт"Г-3 – високоякісна універсальна ґрунтовка на основі рідкого скла та технологічних добавок для обробки бетонних, цементних, цементно-вапняних та вапняних поверхонь типу «Штук».