Тепловер‎ > ‎

Тепловер Стяжка П-450

Теплоізоляційна підготовка для підлоги П-450. Застосовується в якості самостійної теплоізоляційної стяжки, вирівнювальної з ефектом утеплення основи підлоги,  стяжки для підвищення звукоізоляційних характеристик будівельних конструкцій та створення теплоізоляційного прошарку в системах Тепла підлога,  а також для утеплення горищ та перекриттів.

Використання в теплоізоляційному прошарку в системі підігріву підлоги, дозволяє суттєво зменшити товщину армуючого шару і енергоємність конструкції загалом.

Теплоізоляційна стяжка для підлоги Тепловер П-450 є  готовою  сухою  сумішшю на основі цементу та природних теплоізоляційних наповнювачів – спученого вермикуліту та перліту. Завдяки природним наповнювачам Стяжка П – 450  є екологічно чистою  та безпечною для здоров'я для використання в приміщеннях.

Стяжка П-450 володіє високим індексом ізоляції від ударного шуму (14-18 дБ), що забезпечує її кращу роботу.

Суха суміш є  простою  у використання та не потребує спеціальної професійної підготовки чи інструментів. Процес нанесення немає жодних особливостей в порівняні із звичайною  стяжкою,  на відміну від якою  Стяжка П-450 є значно ефективнішою. Зокрема при покритті керамічною плиткою не потребує додаткового армування.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.