Bauwer (Тепловер) Premium


Теплоізоляційна штукатурка Bauwer (Тепловер) Premium з гідрофобним ефектом є  утеплювачем в системі теплоізоляції Тепловер. Володіє кращим ефектом теплоізоляцію ніж її попередники,  особливо у місцях з підвищеною вологістю.

Суміш Bauwer (Тепловер) Premium використовується як ззовні, так і всередині будинку для теплоізоляції стін, відкосів, цокольних та підвальних приміщень, фундаментів, а також для вирівнювання та санації стін.

Bauwer (Тепловер) Premium складається із цементно – вапняного в’яжучого, природних наповнювачів – вермикуліту та перліту, а також теплоізоляційного наповнювача -  гранульованого піноскла, що суттєво підвищує механічні властивості сухого розчину.

Суха будівельна суміш Bauwer (Тепловер) Premium завдяки своєму складу є екологічного чиста та економічно вигідна, так як її ціна є співмірною із кількістю, яку потрібно покласти для забезпечення теплоізоляції стіни на один метр квадратний.  Суміш є надзвичайно простою  у виготовленні та використанні,  не потребує ніяких додаткових приладів(окрім тих, які зазвичай використовуються при штукатуренні фасадів) також жодних особливих підготовок поверхні.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.