Bauwer Basis (Тепловер Набриск)

Суха будівельна суміш Bauwer Basis (Тепловер Набриск) розроблена для обов'язкового використання в якості адгезивного прошарку у системі теплоізоляції Тепловер для збільшення зчеплення з основою. Призначений для зовнішнього та внутрішнього застосування,  механізованого та ручного нанесення.

Цементний набриск Bauwer Basis (Тепловер Набриск) є  результатом застосування сухої суміші на основі цементного в’яжучого і природних  теплоізоляційних наповнювачі – спученого вермикуліту та перліту. Завдяки своєму складу матеріал є екологічно чистим, що сприяє його безпечному застосуванню як ззовні так і всередині приміщень.

Застосовується в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер) для зміцнення всіх видів будівельних основ,  вирівнювання поглинаючої здатності поверхонь з подальшим нанесення штукатурних шарів Bauwer (Тепловер). Набриск володіє підвищеними адгезивними, паропроникними і водоутримувальними властивостями, як наслідок суміші всіх його складових.

Набриск є  легким в застосуванні,  не потребує ніяких додаткових навичок чи інструментів для правильного використання. наноситься на підготовлені для штукатурення поверхні. Також є економічно вигідним продуктом  так, як 1 упаковка вагою 20 кг покриває до 10 м² основи стіни або підлоги.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.