Тепловер‎ > ‎

Тепловер Мурування М-1000

Кладочна суміш Тепловер Мурування М-1000.  Призначена для кладки стінових матеріалів з підвищеним теплоізоляційними властивостями – пустотілі і повнотілі керамічні вироби і цегла, блоки з пінобетону, газобетону, ракушняку, вапняку.  Може застосовуватися як для зовнішніх,  так і для внутрішніх робіт.

Суха будівельна суміш Тепловер Мурування М-1000 виготовлений із цементного в’яжучого і природних наповнювачів – вермикуліту та перліту. Завдяки вмісту природних наповнювачів є екологічно чистим та безпечним у використанні, зокрема у внутрішніх роботах, продуктом.  Володіє високими теплоізоляційними властивостями: λ=0,279 Вт/м*К. Міцність на стискання 28,5 кгс/см² (2,79 МПа). Марка за морозостійкістю F 25.

Тепловер Мурування  завдяки поєднання матеріалів, має  високі теплоізоляційні властивості, також є  паро проникливим і стійким на вертикальних поверхня, що дозволяє уникнути містків холоду через кладочні шви.

З точки зору використання є  дуже простим, не потребує жодної спеціальної підготовки чи спеціальних інструментів, є пластичним і зручним у застосуванні.

Детальнішу інструкцію по застосуванню та технічних умовах матеріалу можна прочитати тут.