Bauwer (Тепловер)

Що таке Bauwer (Тепловер) як система і одинична продукція? Це сухі будівельні суміші із додаванням теплоізоляційних наповнювачів. Продукція розроблена на основі природних мінералів вермікуліту та перліту і використовується для теплоізоляції штукатурним способом. Bauwer (Тепловер) органічно поєднує високі енергозберігаючі властивості з простотою застосування та безпекою для здоров’я людини. Теплоізоляційна суха суміш Bauwer (Тепловер) Optima виготовлена з цементного в'яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів - вермикуліту та перліту. 
Застосовується для утеплення та вирівнювання стін і відкосів ззовні та зсередини. Матеріал добре підходить для до утеплення та вирівнювання стін з таких енергоефективних матеріалів, як газобетон та поризований керамічний блок. 
Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.Bauwer (Тепловер) Light

Теплоізоляційна штукатурка є  утеплювачем в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер). Матеріал при влаштуванні теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів, створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій та звукоізолюючого прошарку міжповерхових конструкцій, влаштуванні теплоізоляції підлог та перекриттів, а також для створення теплоізоляційної стяжки у системі "тепла підлога".
Bauwer (Тепловер) Standard

Теплоізоляційна штукатурка, що служить як базовий утеплювач в системі теплоізоляції Bauwer.
Ідеально підходить при влаштування теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів; 
створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій. 
Bauwer (Тепловер) Aero
Теплоізоляційна суха суміш Bauwer (Tепловер) Aero виготовлена з цементного в'яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів - вермикуліту та перліту. 
Застосовується в системі утеплення Bauwer (Тепловер) для теплоізоляції внутрішніх і зовнішніх стін, відкосів і даху.
Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.


Bauwer (Тепловер) Lime

Суха будівельна суміш Bauwer (Тепловер) Lime виготовлена із вапняного в'яжучого і природних наповнювачів – вермікуліту та перліту. Результатом перемішування суміші із водою буде теплоізоляційна розчинова суміш з антибактеріальними властивостями. 
Розчин Bauver (Тепловер) Lime призначений для: 
чорнової обробки стін у приміщеннях з нормальною та низькою вологістю. 
теплоізоляції внутрішніх та зовнішніх стін.
Bauwer (Тепловер) Premium

Теплоізоляційна штукатурка Bauwer (Тепловер) Premium з гідрофобним ефектом є  утеплювачем в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер).
Використовується як ззовні, так і всередині будинку для теплоізоляції стін, відкосів, цокольних та підвальних приміщень, фундаментів, а також для вирівнювання та санації стін.
Bauwer S770 (Шпаклівка Тепловер)

Теплоізоляційна шпаклівка Bauwer S770 (Тепловер Шпаклівка) служить в якості вирівнюючого і армуючого прошарку в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер). 
Також ідеально підходить для усунення тріщин в штукатурка на цементній основі, підготовки стін для нанесення декоративного покриття

Bauwer Step (Тепловер Стяжка П-400)

Теплоізоляційна стяжка для підлог Bauwer Step (Тепловер Стяжка П-400) має покращені тепло- і звукоізоляційні властивості. 
Призначена для створення теплоізоляційних стяжок, вирівнювання з ефектом утеплення основи підлоги, підвищення звукоізоляційних характеристик будівельних конструкцій, створення теплоізоляційного прошарку в системах Тепла підога,  
а також для утеплення горищ та перекриттів.

Bauwer Finish (Короїд)

Мінеральна декоративна штукатурка «Короїд» сірого кольору. 
Використовується для проведення зовнішніх та внутрішніх декоративних робіт вручну.
Bauwer Basis (Тепловер Набриск)


Адгезійна суха будівельна суміш Bauwer Basis (Тепловер Набриск) розроблена для обов'язкового використання в якості адгезивного прошарку у системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер) для збільшення зчеплення з основою. Призначений для зовнішнього та внутрішнього застосування,
механізованого та ручного нанесення.

Bauwer M700 (Тепловер Мурування М-700)


Кладочна суміш Bauwer M-700 (Тепловер Мурування М-700). Рекомендована для застосування із енергоефективними стіновими матеріалами (керамічні блоки, газобетонні блоки, облегшена цегла тощо). Може застосовуватися для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Перліт М-75 дрібний

Перліт – це пісок вулканічного походження (виглядом мало чим відрізняється від звичайного піску), який при нагріванні до високих температур «спучується» за принципом «Поп-корну».
Використовується: -тепло-звуко ізоляція перекриттів та стін (засипка); -ізоляція холодильних установок; -наповнювач для теплих штукатурок та бетонів; -виробництво декоративних плит, панелей, блоків; -сорбент для збору нафтопродуктів при розливанні на поверхні води; -в металургії теплоізоляція ливарних форм; -застосування в птахофабриках в якості підстилки; -фільтрування масел, соків, вина та ін.; -розпушувач грунту (агроперліт).