ШтукатуркиТепловер Standard


Теплоізоляційна штукатурка, що служить як базовий утеплювач в системі теплоізоляції Тепловер.
Ідеально підходить при влаштування теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів;
створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій.Тепловер Light

Теплоізоляційна штукатурка є  утеплювачем в системі теплоізоляції Тепловер.
Матеріал при влаштуванні теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів, створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій та звукоізолюючого прошарку міжповерхових конструкцій, влаштуванні теплоізоляції підлог та перекриттів, а також для створення теплоізоляційної стяжки у системі "тепла підлога".Тепловер Premium


Теплоізоляційна штукатурка «Тепловер Premium» з гідрофобним ефектом є  утеплювачем в системі теплоізоляції Тепловер.
Використовується як ззовні, так і всередині будинку для теплоізоляції стін, відкосів, цокольних та підвальних приміщень, фундаментів,
а також для вирівнювання та санації стін.


Штукатурка вапняна "Штук 1-Старт"


В-1 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Штукатурка вапняна "Штук 2-Фініш"


В-2 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами для вирівнювання поверхонь з перепадами нерівностей до 5 мм та створення декоративної дрібнозернистої фактури поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.


Штукатурка гіпсова "Старт"

Ш-0 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена для ручного нанесення.
Штукатурка гіпсова "Машинна"

Ш-1 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена як для ручного, так і для машинного нанесення.
Штукатурка цементно - вапняна "Універсал"


Ш-4 – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка цементно-вапняна для машинного нанесення "Машинна"


Ш-4 "МАШИННА" – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Призначена для машинного нанесення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.