Штукатурки


Тепловер Aero

Теплоізоляційна суха суміш Тепловер Aero виготовлена з цементного в'яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів - вермикуліту та перліту. 
Застосовується в системі утеплення Тепловер для теплоізоляції внутрішніх і зовнішніх стін, відкосів і даху.
Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.Тепловер Light

Теплоізоляційна штукатурка є  утеплювачем в системі теплоізоляції Тепловер. 
Матеріал при влаштуванні теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів, створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій та звукоізолюючого прошарку міжповерхових конструкцій, влаштуванні теплоізоляції підлог та перекриттів, а також для створення теплоізоляційної стяжки у системі "тепла підлога".

Тепловер Lime

Суха будівельна суміш Тепловер Lime виготовлена із вапняного в'яжучого і природних наповнювачів – вермікуліту та перліту. Результатом перемішування суміші із водою буде теплоізоляційна розчинова суміш з антибактеріальними властивостями. 

Розчин Тепловер Lime призначений для: 
чорнової обробки стін у приміщеннях з нормальною та низькою вологістю. 
теплоізоляції внутрішніх та зовнішніх стін.


Тепловер Optima

Теплоізоляційна суха суміш Тепловер Optima виготовлена з цементного в'яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів - вермикуліту та перліту. 
Застосовується для утеплення та вирівнювання стін і відкосів ззовні та зсередини. Матеріал добре підходить для до утеплення та вирівнювання стін з таких енергоефективних матеріалів, як газобетон та поризований керамічний блок. 
Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.
Тепловер Premium


Теплоізоляційна штукатурка «Тепловер Premium» з гідрофобним ефектом є  утеплювачем в системі теплоізоляції Тепловер.
Використовується як ззовні, так і всередині будинку для теплоізоляції стін, відкосів, цокольних та підвальних приміщень, фундаментів,
а також для вирівнювання та санації стін.Тепловер Standard


Теплоізоляційна штукатурка, що служить як базовий утеплювач в системі теплоізоляції Тепловер.
Ідеально підходить при влаштування теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів;
створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій.
Штукатурка вапняна "Штук 1-Старт"


В-1 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Штукатурка вапняна "Штук 2-Фініш"


В-2 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами для вирівнювання поверхонь з перепадами нерівностей до 5 мм та створення декоративної дрібнозернистої фактури поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.


Штукатурка гіпсова "Старт"

Ш-0 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена для ручного нанесення.
Штукатурка гіпсова "Машинна"

Ш-1 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена як для ручного, так і для машинного нанесення.
Штукатурка цементно - вапняна "Універсал"


Ш-4 – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка цементно-вапняна для машинного нанесення "Машинна"


Ш-4 "МАШИННА" – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Призначена для машинного нанесення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.