ШтукатуркиBauwer (Тепловер) Aero

Теплоізоляційна суха суміш Bauwer (Тепловер) Aero виготовлена з цементного в'яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів - вермикуліту та перліту. 
Застосовується в системі утеплення Тепловер для теплоізоляції внутрішніх і зовнішніх стін, відкосів і даху.
Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.Bauwer (Тепловер) Light

Теплоізоляційна штукатурка є  утеплювачем в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер). 
Матеріал при влаштуванні теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів, створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій та звукоізолюючого прошарку міжповерхових конструкцій, влаштуванні теплоізоляції підлог та перекриттів, а також для створення теплоізоляційної стяжки у системі "тепла підлога".Bauwer (Тепловер) Lime

Суха будівельна суміш Bauwer (Тепловер) Lime виготовлена із вапняного в'яжучого і природних наповнювачів – вермікуліту та перліту. Результатом перемішування суміші із водою буде теплоізоляційна розчинова суміш з антибактеріальними властивостями. 

Розчин Тепловер Lime призначений для: чорнової обробки стін у приміщеннях з нормальною та низькою вологістю. 
теплоізоляції внутрішніх та зовнішніх стін.


Bauwer (Тепловер) Optima

Теплоізоляційна суха суміш Bauwer (Тепловер) Optima виготовлена з цементного в'яжучого та екологічно чистих мінеральних наповнювачів - вермикуліту та перліту. 
Застосовується для утеплення та вирівнювання стін і відкосів ззовні та зсередини. Матеріал добре підходить для до утеплення та вирівнювання стін з таких енергоефективних матеріалів, як газобетон та поризований керамічний блок. 
Підвищена паропроникність матеріалу виключає можливість накопичення в шарі стінової конструкції чи перекриття надлишкової вологи, в результаті, унеможливлює утворення зон конденсації водяної пари по всій товщину шару теплоізоляції.

Bauwer (Тепловер) Premium


Теплоізоляційна штукатурка Bauwer (Тепловер) Premium з гідрофобним ефектом є  утеплювачем в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер).
Використовується як ззовні, так і всередині будинку для теплоізоляції стін, відкосів, цокольних та підвальних приміщень, фундаментів,
а також для вирівнювання та санації стін.


Bauwer (Тепловер) Standard


Теплоізоляційна штукатурка, що служить як базовий утеплювач в системі теплоізоляції Bauwer (Тепловер).
Ідеально підходить при влаштування теплоізоляції зовнішніх та внутрішніх стін, зовнішніх та внутрішніх відкосів;
створенні звукопоглинаючого прошарку стінових конструкцій.
Штукатурка вапняна "Штук 1-Старт"


В-1 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Штукатурка вапняна "Штук 2-Фініш"


В-2 – вапняно - піщана суміш з наповнювачами для вирівнювання поверхонь з перепадами нерівностей до 5 мм та створення декоративної дрібнозернистої фактури поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.


Штукатурка гіпсова "Старт"

Ш-0 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена для ручного нанесення.
Штукатурка гіпсова "Машинна"

Ш-1 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена як для ручного, так і для машинного нанесення.
Штукатурка цементно - вапняна "Універсал"


Ш-4 – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Штукатурка цементно-вапняна для машинного нанесення "Машинна"


Ш-4 "МАШИННА" – цементно-вапняна суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання бетонних, цегляних, пінобетонних поверхонь. Призначена для машинного нанесення. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.