Клеї
Клейова суміш для плитки "Нормал"


БМК-0 «Нулівка» – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для облицювання стін та підлог керамічною плиткою з водопоглинанням не менше 3%. Рекомендований розмір плитки – до 300х300 мм. Придатна для попереднього вирівнювання стін та кладочних робіт.Клей для плитки універсальний


БМК-1 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для облицювання стін та підлог керамічною плиткою чи природнім каменем з водопоглинанням не менше 1%. Рекомендований розмір плитки – до 300х300 мм. Підвищена липкість за рахунок додавання полімерів.

Клей універсальний "Преміум"

К-4 – цементно-піщана суміш з наповнювачами та модифікаторами для приклеювання будь-яких видів оздоблювальних матеріалів: керамічної плитки, керамограніту, мозаїки, гресу, декоративного каменю. Стійка до деформацій, температурних коливань, перемінного впливу води. Придатна для підлог з підігрівом.Клей для піно- та газобетонних блоків "Кладка"


БМК-5 – цементно-піщана суміш з модифікаторами, наповнювачами та спеціальними добавками для кладки блоків з ніздрюватих бетонів. Економна. Не допускає виникнення «містків холоду», чим покращує теплозахисні властивості стін.