Капрол‎ > ‎

Штукатурка мозаїчна Капрол

Мозаїчна штукатурка "Капрол-Україна" марки ПШЗ-1 призначена для довговічного декоративно-захисного оздоблення фасадних та інтер’єрних поверхонь. Застосовується по мінеральних основах: цементно-вапняних та цементних штукатурках, бетонних поверхнях, цементних плитах, тонкошарових штукатурках, нових та старих шпакльованих поверхнях. Застосовується на фасадах та в інтер'єрах житлових, громадських та промислових будівель. Ефективна на поверхнях з підвищеним експлуатаційним навантаженням (коридори, сходові клітки, цоколі тощо). Надзвичайно стійка до механічних та атмосферних впливів. Володіє високою паропроникністю та адгезією. Не містить вапна та цементу. Еластична. Не містить розчинників. Екологічно безпечна.

Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, жиру, залишків фарб. В усіх випадках основа має бути прогрунтована фарбою грунтуючою "Капрол-Україна". При необхідності фарбу грунтуючу можна затонувати в той самий колір що і мозаїчну штукатурку. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням попередньо обробити грунтовкою глибокого проникнення “Капрол-Україна”.

Перед застосуванням штукатурку мозаїчну ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Штукатурка мозаїчна “Капрол Україна” наноситься рівномірно на основу сталевою теркою (шпателем) під кутом до поверхні. Штукатурка мозаїчна вирівнюється одразу після нанесення сталевою теркою до досягнення рівномірного розміщення зерен (без пропусків між ними). Товщина нанесеного шару повинна відповідати 1,5 діаметрів зерен штукатурки. Роботи на одній площині необхідно виконувати безперервно. При необхідності поверхня ділиться на зони за допомогою малярної стрічки. Під час проведення робіт і на протязі 24 годин захищати від прямих сонячних променів та дощу. Безпосередньо після нанесення штукатурка має молочно-голубий колір, який в процесі висихання зникає. При тривалій дії вологи можливе легке помутніння, яке після висихання зникає. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Час висихання 24 години. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Інструмент та тару одразу після закінчення робіт промити водою.

Приблизний розхід при розмірі зерен штукатурки 1,2-1,6 мм становить 4 кг/м². Розхід залежить від структури основи, товщини шару нанесеного матеріалу та від навиків виконавця. Точний розхід визначається методом пробного нанесення.