Капрол‎ > ‎

Фарба вапняна екологічна Капрол

Фарба вапняна “Капрол” - вапняна мінеральна матова фарба (Р.2.В.ГІ ДСТУ Б.В.2.7.-233:20-10) на основі диспергованого вапна з високим ступенем білизни призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель всередині приміщень (особливо підходить до дитячих і спалень). Застосовується по цементно-вапняних, вапняних, гіпсових штукатурках, бетонних стінах, гіпсопаперових плитах тощо. Екологічно безпечна, тиксотропна. Швидко висихає, утворює гладку поверхню. Володіє високою паропроникністю, тобто дозволяє поверхням “дихати”. Не містить органічних розчинників. Поверхня фарби мінерально-матова. Укривистість 0,1-0,12 г на 1 м². Після повної карбонізації вапна (через 3-4 тижні) не маститься. Пожежобезпечна. Не жовтіє з часом.

Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, жиру, залишків фарб. В якості шпаклівки рекомендується використовувати готові до використання вапянні шпаклівки “Капрол”. Підготовлені основи рекомендується обробити “Екологічною грунтовкою” “Капрол”. При виконанні робіт по традиційній цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Фарба вапняна “Капрол” наноситься в 2 шари. Перший шар наноситься щіткою. Після висихання 1-го шару - нанести 2-й шар щіткою, валиком або пневматичним способом. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8°С до +25°С. Час висихання від 4 до 6 годин. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Фарба містить гідратне вапно — при виконанні робіт уникати контакту з шкірою та очима. У випадку попадання в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Інструмент та тару одразу після закінчення робіт промити водою.
З метою запобігання утворенню плям, використовувати тільки лугостійкі барвники та кольорувати фарбу в ненасичені відтінки. У всіх випадках, до початку робіт, необхідно провести пробне кольорування фарби і нанести її на площу 1м х 1м з повним висиханням і перевіркою якості поверхні. При наявності плям поміняти барвник. Не розводити водою.

Приблизний розхід становить 0,15-0,2 кг/м². Розхід залежить від поглинальної здатності основи та від її структури. Точний розхід визначається методом пробного нанесення.