Капрол‎ > ‎

Фарба грунтуюча Капрол

Фарба грунтуюча "Капрол-Україна" призначена для грунтування внутрішніх та зовнішніх поверхонь, як ізоляційно-в'яжуча основа для всіх видів тонкошарових декоративних, мозаїчних штукатурок, фасадних фарб тощо. Наноситься на вапняно-цементні, цементні штукатурки, бетон та інші мінеральні основи, старі, міцні поверхні фарб і мінеральні, силікатні, дисперсійні, гіпсові штукатурки, а також в системах утеплення. Не наносити на свіжі вапняні штукатурки. Раціонально забарвлювати під колір декоративних штукатурок, з метою зменшення їх витрат. Ізолює основу, робить її рівною, а гладкі стіни — шорохуватими.

Перед початком роботи вміст відра ретельно перемішати. Фарбу грунтуючу "Капрол-Україна" наносити за один раз щіткою або валиком рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням попередньо обробити грунтовкою глибокого проникнення “Капрол-Україна”. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Час висихання залежить від температури і вологості повітря та коливається в межах від 3 до 6 годин. Інструмент та тару одразу після закінчення робіт промити водою.

Приблизний розхід становить 0,25-0,35 кг/м². Розхід залежить від поглинальної здатності основи та від її структури. Точний розхід визначається методом пробного нанесення.