Термо - фасад

У Вас є мрія власний будинок чи Ви вже придумали проект чи вже починаєте будуватися? Якщо на одне із цих запитань Ви відповіли так, тоді раді вітати Вас у компанії ТЕРМО-ФАСАД.
Як і кожна людина Ви б хотіли, щоб Ваш будинок був найкомфортніший, з найякісніших матеріалів, а також  не менш важливим фактором є економічна сторона цієї  справи. Якщо Ви бажаєте втілити всі ці моменти у Вашому будинку, тоді запрошуємо Вас ознайомитися з тим, що пропонує наша компанія.

Вибравши матеріал з якого Ви будете будувати Ваш будинок, Вам необхідно підібрати суміш, якою  Ви будете його скріплювати в цьому випадку пропонуємо Вам звернути увагу Bauwer M 700 (Тепловер Мурування). Ці дві суміші окрім свого надзвичайного простого використання є  ще й екологічно чистими та ефективними.

Збудувавши Ваш будинок (або можливо він у Вас вже є), Вам необхідно його утеплити для того, щоб в Ви обігрівали тільки будинок,  а не й простір навколо нього. Для такого випадку ми Вам пропонуємо Bauwer (Тепловер) OptimaBauwer (Тепловер) Aero,  Bauwer (Тепловер) Standard, Bauwer (Тепловер) Light, Bauwer (Тепловер) Premium.
Ці матеріали окрім того, що є екологічно чистими, завдяки своєму складу, так ще й дуже корисними для вашого будинку: вони є паропроникними, не зберігають води у собі, ефективними, надійними та довговічними. З цим матеріалом ви будете опалювати свій будинок і водночас зберігати його комфортну вологість та "дихання".
Для реалізації будинку Вашої мрії звертайтеся до нас!  Комфортне вирішення для Вашого будинку та його фасаду гарантуємо!

Бажаємо Вам гарного вибору!