ФарбиФасадна фарба силіконова Капрол


Фасадна силіконова водовідштовхувальна фарба (марки ПФЗ -1) застосовується на фасадах житлових та
громадських будівель для якісного і довговічного покриття.
Фарба грунтуюча Капрол


Фарба грунтуюча "Капрол-Україна" призначена для грунтування внутрішніх та зовнішніх поверхонь, як ізоляційно-в'яжуча основа для всіх видів тонкошарових декоративних, мозаїчних штукатурок, фасадних фарб тощо.


Фарба вапняна екологічна Капрол


Фарба вапняна “Капрол” - вапняна мінеральна матова фарба (Р.2.В.ГІ ДСТУ Б.В.2.7.-233:20-10) на основі диспергованого вапна з високим ступенем білизни призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель всередині приміщень (особливо підходить до дитячих і спалень)."Грунт - фарба"


ГФ-1 – ґрунтувальна фарба на основі стирол-акрилової дисперсії та кварцевого наповнювача для підготовки поверхонь під декоративні штукатурки типу «Короїд» та «Шуба».Вапняна фарба "Біла"


ВФ-1 «БІЛА» – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок. Застосовується для створення високоякісного білосніжного покриття по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях.
Вапняна фарба "Колор"


ВФ-2 "КОЛОР" – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок.
Застосовується для створення високоякісного покриття з попереднім фарбуванням по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях.