Декоративні штукатурки
Короїд

Мінеральна декоративна штукатурка «Короїд» сірого кольору.
Використовується для проведення зовнішніх та внутрішніх декоративних робіт вручну.Силіконова декоративна штукатурка "Короїд" (декоративна шпаклівка марки ШП - 9) є готовою для
застосування на фасадах усіх типів будівель: громадських, промислових та житлових.


Штукатурка силіконова "Короїд"

Штукатурка використовується для високоякісного та надійного покриття як фасадів будівель,
так і  інтер'єрних приміщень; переважно на мінеральній основі.
Штукатурка мозаїчна Капрол

Мозаїчна штукатурка "Капрол-Україна" марки ПШЗ-1 призначена для довговічного декоративно-захисного оздоблення фасадних та інтер’єрних поверхонь.

Штукатурка декоративна "Короїд - Нормал"


Ш-5 – штукатурна суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для створення декоративної фактури типу «Короїд» по бетонних, цементно-піщаних цементно-вапняних та гіпсових основах, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка призначена під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.Штукатурка декоративна "Шуба"


Ш-7 – штукатурка на основі білого цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікованими добавками для створення декоративної фактури типу «Шуба» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхнях, а також по армованих шарах у системах утеплення. Штукатурка придатна під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.
Штукатурка полімерна декоративна "Мозаїка"


«Мозаїка» - штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленого піску та модифікуючих добавок для створення декоративної фактури по бетонних, цементно-вапняних та цементно – піщаних основах, гіпсокартону, у системах утеплення фасадів.