Будівельна хіміяҐрунтовка екологічна Капрол


Екологічна ґрунтовка Капрол призначений для  покриття зовні та внутрішніх цементних,  гіпсових та
вапняно – цементних штукатурок та гіпсопаперових та гіпсоволокнистих плит.

Пластифікатор "Замінник вапна"


Використовується для мулярських та штукатурних робіт в якості добавки до цементно – піщаних розчинів, застосовується для бетонів,
які  мають підвищені вимоги до експлуатації і піддаються значному впливу різних атмосферних явищ.

Грунт Бета


Якісна грунтовка під пофарбування. Для зміцнення мінеральних основ під облицювальні роботи для надійного зчеплення верхніх шарів покриття із облицювальним матеріалом. Для зміцнення слабких основ.Пластифікатор "Тепла підлога"


Пластифікатор використовується для покращення теплофізичних та механічних властивостей бетонної стяжки. Пластифікатор Мегатрон використовують для підвищення теплопровідності стяжки і надання їй більшої пластичності та еластичності в системах теплих підлог.
Гідрофобізатор Мегатрон М з ефектом мокрої поверхні


Для надання водовідштовхувальних і антисептичних властивостей різним видам цегли, бетону, штукатурки, пінобетону, шиферу, дереву та іншим будівельним матеріалам з ефектом мокрої поверхні.Гідроізоляційні матеріали


Гідроізоляційна добавка для бетонів та розчинів. Гідроізоляція проникаючої дії. Для герметизації швів і тріщин.
Гідропломба для зупинки напірних течій.

Грунтовка "Нормал"


Г-2 - грунтовка для обробки бетонних, цегляних, кам'яних, поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів і ДСП. Застосовується перед пофарбуванням, шпаклівкою, наклейкою  шпалер, облаштуванням стяжки і самовирівнюючої підлоги. Знижує водопоглинання,  укріплює основу, покращує адгезію, зменшує розхід фарби.Грунтовка силікатна "Еко - грунт"


Г-3 – високоякісна універсальна ґрунтовка на основі рідкого скла та технологічних добавок для обробки бетонних, цементних, цементно-вапняних та вапняних поверхонь типу «Штук».