Вапняна фарба "Біла"

Виключно на основі вапна
Білосніжна
Без полімерних в'яжучих
Антибактеріальна
Натуральний запах вапна
Паропроникна (ефект «дихаючої стіни»)
Пакування – пластикові відра по 6,5 кг.

ВФ-1 «БІЛА» – екологічно чиста фарба на основі гідратного вапна, наповнювачів та технологічних добавок. Застосовується для створення високоякісного білосніжного покриття по вапняно-піщаних, цементно-піщаних, бетонних чи інших поверхнях. Особливо рекомендується для застосування з комплексом вапняних матеріалів типу «Штук».

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, крихких ділянок.

Приготування розчинної суміші: Розхід фарби залежить від ступеня поглинання основи, структури поверхні та способу нанесення. При одношаровому нанесенні орієнтовний розхід становить близько 200 г на 1 м2.

Виконання робіт: Перед нанесенням основного покриття поверхню рекомендовано обробити цією ж фарбою, розбавленою водою в пропорції 7:1 (10-20% води).
Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати при малих обертах міксера.
Вапнянку наносити за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Наступний шар наносити через 3 години після попереднього.
Для отримання ніжних ненасичених відтінків можна застосовувати лугостійкі барвники, призначені для вапняних фарб. Перед роботою обов'язково зробити пробне фарбування на невеликій ділянці.
Час висихання до початку експлуатації – 24 години (при t = 20°С та вологості 65%).
Роботи виконувати при температурі від від +2°С до +30°С.
УВАГА! Фарба на основі високоактивного вапна. При виконанні робіт оберігати очі та шкіру. У випадку контакту з очима необхідно промити їх великою кількістю води та звернутись до лікаря.
Технічні характеристики фарби та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

ВФ-1 «БІЛА» необхідно зберігати в щільно закритій ємкості при температурі +2°С до +30°С.
Оберігати від замерзання!
Гарантійний термін зберігання – 18 місяців від дати виготовлення.