Штукатурка гіпсова "Машинна"

Суміш Ш-1Г.2. ШТ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011
Орієнтовний розхід – від 12 кг/м2 при товщині шару 10 мм
Об'єм води для замішування: 0,35 - 0,40 л/кг
Придатність розчинової суміші – не менше 90 хв.
Рекомендована товщина одного шару – до 15 мм
Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа
Паропроникність – не менше 0,07 мг/м х год х Па.
Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С
Пакування – паперові мішки 20 кг або 30 кг

Ш-1 – гіпсо - піщана суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх робіт. Призначена як для ручного, так і для машинного нанесення.

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтовкою Г-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. При машинному нанесенні розчинова суміш готується відповідно інструкції до машини.

Виконання робіт: Розчинову суміш накидати рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. При машинному нанесенні роботи виконувати згідно рекомендацій виробника установки. Поверхню вирівняти правилом. Після початку тужавіння (при несильному натисканні пальцем залишається невелика вм’ятина, розчин не залишається на пальці) дрібні нерівності усунути, зрізаючи їх широким шпателем. При нанесенні штукатурки у два шари на першому нарізати гострим інструментом сітку глибиною до 5 мм для кращого зчеплення шарів.
Після затужавіння штукатурки (поверхня волога, але вм’ятини від пальця не утворюються) поверхню розмити зволоженою губчатою теркою та широким шпателем провести фінішне загладжування.. Подальші роботи (фінішне шпаклювання, наклеювання шпалер) проводити після повного висихання штукатурки, що при нормальних умовах досягається через 3 – 4 доби.
Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.
Гарантійний термін зберігання – 8 місяців від дати виготовлення.