Шпаклівка гіпсова "Фініш"

Суміш Ш-2 Г.2. ШГ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011
Орієнтовний розхід – від 0,8 кг/м2 при товщині шару 1 мм
Об'єм води для замішування: 0,55 - 0,60 л/кг (7,5 – 8,5 л/мішок)
Придатність розчинової суміші – не менше 45 хв.
Рекомендована товщина одного шару – до 3 мм
Міцність зчеплення з основою - не менше 0,3 МПа
Усадка – не більше 0,5 мм/м
Температура виконання робіт – від +5°С до +30°С
Пакування – поліетиленові пакети 2 кг
паперові мішки 14 кг

Ш-2 – гіпсова суміш з наповнювачами та модифікаторами для фінішного вирівнювання бетонних та поштукатурених поверхонь, гіпсокартонних листів. Для внутрішніх робіт.

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. При необхідності обробити грунтовкою Г-1, згідно інструкції.

Приготування розчинної суміші: Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Виконання робіт: Шпаклівку наносити за допомогою широкого шпателя. Після висихання дрібні нерівності усунути шліфуванням. Подальша обробка (фарбування, наклеювання шпалер) дозволяється після повного висихання шпакльованої поверхні (вологість менше 2%). Після закінчення роботи невикористану суху шпаклівку в мішку щільно закрити та зберігати в сухому місці.
Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.
Гарантійний термін зберігання – 8 місяців від дати виготовлення.